Atomowe Grabie - Dziwne Komiksy
logo

Regulamin

I. Regulamin obowiązujący w serwisie AtomoweGrabie.pl

1. Z serwisu może korzystać każda osoba posiadająca dostęp do internetu, nazywana dalej Użytkownikiem.
2. Rejestracja w serwisie wymaga zaakceptowania Regulaminu oraz przestrzegania go. Nie stosowanie się do zawartych w nim wytycznych grozi zablokowaniem lub usunięciem konta Użytkownika. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Użytkownika z obowiązku przestrzegania go oraz konsekwencji łamania zasad.
3. Rejestracja w serwisie AtomoweGrabie.pl jest i zawsze będzie bezpłatna. Jednocześnie nie jest ona wymagana do korzystania z serwisu.
4. AtomoweGrabie.pl jest serwisem o charakterze rozrywkowym.
5. Dodawać materiały mogą jedynie Użytkownicy zarejestrowani w serwisie.
6. Przed dodaniem zdjęć należy usunąć z nich wszelkie dane identyfikacyjne osób znajdujących się na zdjęciu.
7. Umieszczając w serwisie materiały obrazkowe, Użytkownik zgadza się na uczynienie ich ogólnodostępnymi w sieci Internet, włączając w to ich pobieranie i dalszą modyfikację przez innych Użytkowników oraz osoby trzecie.
8. Serwis AtomoweGrabie.pl nie cenzuruje materiałów, jednak naruszanie cudzej prywatności, bądź dobrego imienia, pomawianie, szkalowanie będzie skutkowało blokadą konta i usunięciem materiałów.
9. Zabronione jest także umieszczanie treści o charakterze pornograficznym.
10. Każdego Użytkownika obowiązuje nakaz przestrzegania prawa Rzeczypospolitej Polskiej. Administrator nie odpowiada za treść zamieszczane przez Użytkowników. Autor materiału lub komentarza powinien upewnić się, że umieszczana przez niego treść nie łamie praw autorskich oraz prawa RP.
11. Kategorycznie zabronione jest usuwanie podpisów bądź danych identyfikacyjnych autorów materiałów umieszczanych w serwisie, jak również podpisywanie się pod cudzą pracą, bądź podawanie za jej autora.
12. Zakazana jest reklamowanie innych stron internetowych, usług i produktów.
13. Osoba stwierdzająca naruszenia swoich praw (np. do wizerunku, autorskich), bądź prawa RP powinna to zgłosić Administracji.
14. Regulamin może zostać w każdej chwili zmieniony. Administracja zobowiązuje się do poinformowania Użytkowników przed pierwszym ich logowaniem po zmianie Regulaminu. Odmowa akceptacji Regulaminu jest równoznaczna z brakiem możliwości korzystania z konta.
15. Administracja zastrzega sobie możliwość modyfikacji serwisu, włączając w to jego likwidację, w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.
Popularny towar
Copyright © 2014 AtomoweGrabie.pl